זו היא סדנת 'פרימיום' של למידה, תרגול וליווי אישי למעוניינים לממש הלכה למעשה את פירות תקופת התבונה ולקצר ולהרחיק את תקופת הזקנה הגריאטרית שלהם עד סוף החיים.

החוויה הסדנאית הזו נמשכת כחודש ימים. היא כוללת ארבעה מפגשי למידה ותרגול שבועיים בני כארבע שעות כל אחד, והתנסות אישית מודרכת בין המפגשים להטמעת החומר הנלמד והקניית ההרגלים החדשים, כולל מפגש זום שבועי לדיון בקשיים המתגלים בדרך.

 

מה הסדנה תקנה לכם?

  •  בסדנה תקבלו את הכלים, הידע והזדמנויות התרגול המודרך שיאפשרו לכם לבנות וליישם את תכנית הפעולה האישית שלכם להשגת המטרות שלכם לתקופת התבונה.

  • תכירו לעומק ותשפרו את ארבעת המרכיבים של האישיות שלכם – התפקוד הגופני, השכלי, הרגשי והחברתי וכיצד באמצעות הסינרגיה, ביניהם תוכלו להשפיע ואף להצעיר את 'הגיל התפקודי' שלכם.

  •  התהליך כולו מכוון להתבוננות עמוקה פנימה ולהשתנות אישית מעמיקה. כל אחד בנסיבות שלו ובבחירות שלו.

  • הסדנה מבחינתכם תהיה עבודה על עצמכם ברמות שלא הכרתם.

 

הקבוצה

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא כשאנחנו מקיפים את עצמנו בחבורת אנשים שרוצים כמונו להפיק את הווריאציה הטובה ביותר של עצמם ומאתגרים אותנו, להעז ולהתקדם קדימה במסע ההתנסויות והגילויים האישית שלנו.

זה מאוד חשוב להצלחתנו.

מסיבה זו וכן בגלל דרישות משרד הבריאות, מספר המשתתפים בה לא יעלה על שמונה . אלה ייבחרו בקפידה לאחר ראיון טלפוני אישי ויחדיו יהוו צוות שבו כל משתתף יוכל להעשיר את עצמו לא רק דרכי, אלא גם דרך ההשתתפות בהתלבטויות של חברי הקבוצה האחרים - בבחינת "כולנו ביחד וכל אחד לחוד".

 

המקום

 הסדנה מתקיימת בתל אביב, בבית 'פרקסיס' שעל גדות הירקון - אוסישקין 34 - בסביבה המעודדת למידה מעצימה ומעוררת השראה.

 

מועדים

 

 מפגשי הלמידה יערכו בארבעה ימי חמישי רצופים: ה-2.7, ה- 9.7, ה- 16.7 וה- 23.7 משעה 17:00 ועד השעה 20:30.

עלות

עלות הסדנה היא 1660 ₪ אותם ניתן לשלם בעד 10 תשלומים חודשיים ללא ריבית.

 

תהליך ההרשמה

מילוי טופס ההרשמה מקנה לך מקום, אך אינה מחייבת אותך בתשלום.

לאחר ההרשמה נקיים שיחה טלפונית אישית על מנת לענות על כל שאלותיך וספקותיך ועל מנת לברר את ההתאמה של הסדנה לך, ורק לאחר סיכום חיובי, תופנה לתשלום.

  

מה יקרה אחרי הסדנה?

 

הכוונה היא להמשיך ולקיים קשר מתמשך עם בוגרי הסדנה. 

עם סיום הסדנה, תוכלו להצטרף לקבוצת קהילת עת התבונה בוואטסאפ ובפייסבוק שבה, משתפים בוגרי כל הסדנאות זה את זה בחוויותיהם, בהתנסויותיהם, ובתובנות והידע שלהם ומקיימים דיונים ערים על נושאים משותפים.

הירשמו כאן!!!