ד"ר צבי לניר

עת התבונה - סדנת ההגשמה

הסדנה לאנשים שרוצים לחוות בחייהם את עת התבונה ולהרחיק את הזקנה

 

 

מהפכת העלייה בתוחלת החיים מאפשרת לנו היום לחוות תקופת חיים חדשה בחיינו - תקופת התבונה. 

זו היא תקופת חיים שהיא שונה, משמעותית מתקופת הבגרות שלפניה ותקופת הזקנה שאחריה.

 

היא מאפשרת לנו סבב חדש של חיים פעילים, מאוזנים ומשמעותיים יותר ואף מאושרים יותר מהסבב הקודם של תקופת הבגרות ומרחיקה את תקופת הזקנה הגריאטרית שלנו עד לסוף החיים ממש.

קבלתם  את מתנת עת התבונה אך עדיין אינכם  יודעים מה לעשות בה.

 

בסדנת עת התבונה תלמדו כיצד להפעיל את מתנת החיים שקבלתם ותרכשו  את הכלים שיאפשרו לכם לבנות את תכנית הפעולה האישית שלכם שתאפשר לכם למצות את תקופת חיים חדשה זו.

למי היא מיועדת?

לכל מי שמתקרב לגיל הגמלאות, למי שכבר מצוי בו ושואל את עצמו איך לחיות מעתה את חייו ומה היא תכליתם וגם לצעירים יותר הרחוקים עדיין מהיציאה לגמלאות אך מעוניינים להתכונן לכך מבעוד מועד.

 

מה היקף הסדנה?

חודש ליווי של עבודה אינטנסיבית קבוצתית ואישית הכוללת 4  סדנאות של מפגשי למידה ותרגול. כל אחד מהסדנאות כארבע שעות שיתקיימו אחת לשבוע בארבעה שבועות רצופים וליווי של התנסות אינטנסיבית אישית להטמעת החומר הנלמד שיתקיימו בין המפגשים.

הקבוצה

  • הסדנה תתקיים בקבוצה אינטימית שלא תמנה יותר מ- 12 נבחרים. זאת על מנת להבטיח שאוכל להקדיש תשומת לב אישית לכל אחת ואחד מכם, ולמאוויים והקשיים שיש לכם.

  • עם זאת כפי שאמר כבר אפלטון "הנפש כדי לזהות עצמה, חייבת לפגוש נפש אחרת".  המפגשים בקבוצת הנבחרים האינטימית תאפשר לכם להתבונן בעצמכם דרך השתקפותכם במראות של חברי הקבוצה ודרכם להיפגש מפגשים רב הביטים עם עצמכם, ולהשתתף בצמיחה של  הנבחרים האחרים.

 

מה יקרה אחרי הסדנה?

  • הכוונה היא להמשיך ולקיים קשר מתמשך עם בוגרי הסדנה באמצעות אתר מיוחד שהוקם ופועל למטרה זו ודרכו להמשיך ולקבל עדכונים ותוספות ידע שיעזרו וידריכו אתכם במסע האישי שלכם.

  • תוכלו גם להצטרף לקבוצת הוואטסאפ של עת התבונה שבה משתפים בוגרי כל הסדנאות בחוויותיהם, ההתנסויות שלהם והתובנות והידע שלהם ולהשתייך לקהילה המתפתחת של פעילי עת התבונה שממנה כבר מתחילים לצמוח  מנהיגי העתיד של עת התבונה כתנועה החברתית.

מקום

הסדנה תתקיים בתל אביב בבית 'פרקסיס' שעל גדות הירקון - אוסישקין 34 - בסביבה המעודדת למידה מעצימה ומעוררת השראה.

מועדים

ארבעה ימי חמישי רצופים: ה-28.11, ה-5.12, ה-12.12 וה-19.12 בין השעה 17:00 ועד השעה 21:00.

עלות 

עלות הסדנה היא 1660 ₪ ניתן לשלם עד ארבעה תשלומים חודשיים ללא ריבית.

תהליך ההרשמה

·  ההרשמה מקנה לך מקום אך אינה מחייבת אותך בתשלום.

·  לאחר ההרשמה נקיים שיחה טלפונית אישית על מנת לענות על כל שאלותיך וספקותיך ועל מנת לברר את ההתאמה של הסדנה לך ורק לאחר סיכום חיובי  תופנו לתשלום.

מהרו להירשם! ההרשמה לסדנה תיסגר לאחר שתתמלא המכסה של 12 הנבחרים. 

עת התבונה וצבי לניר במדיה

אודי.jpg

מחקרים, ייעוץ, יוזמות, הרצאות וסדנאות

 

‎ד"ר צבי לניר

lanir@praxis.co.il

050-7285640

אוסישקין 34, תל אביב