המחזור החדש של סדנת היישום יוצא לדרך!!!

אתם מוזמנים להירשם ולהבטיח את מקומכם במחזור הקרוב של סדנת היישום של 'עת התבונה' שתיפתח ביום שני ה-19/4.

 

בסדנה תלמדו את סודות תבונת 'עת התבונה', איך תוכלו להפעיל אותם על מנת לחוות לאחר היציאה לגמלאות סבב חדש של חיים פעילים – חכם יותר... מאוזן יותר... מאתגר יותר... ומאושר יותר... ואיך תוכלו לחזק את החוסן האישי שלכם ולהצעיר את הגיל התפקודי שלכם ובכך גם להרחיק את תקופת הזקנה הגריאטרית של חייכם עד לסוף החיים ממש. 

 

הסדנה תועבר לכם אישית על ידי ד"ר צבי לניר – מחבר הספר 'עת התבונה – הגיל החדש בחיי האדם', מי שלא רק חוקר את תקופת התבונה של החיים כבר למעלה מחמש עשר שנה, אלא גם מגשים אותה בחייו הלכה למעשה ויש לו נסיון אישי רחב ביישומה. 

למי היא מיועדת?

לכל מי שמתקרב או מצוי כבר בגמלאות ואינו מוכן להשלים עם כך שכל מה שצפוי לו מעתה הוא תקופה ארוכה של זקנה.

 

שיטת הלימוד בסדנה

 

זו היא סדנה יוצאת דופן של חוויה לימודית שנמשכת כחודש וכוללת לימוד, תרגול, הפנמה ויישום.

 

אלה מבוצעים בה בשיטת החַבְרוּתָא המתבססת על אינטראקציות מעשירות בין מעביר הסדנה ובין משתתפי הסדנה וביניהם המעצימות את האפקטיביות של תהליכי הלימוד, התרגול וההפנמה.

 

למרות שהסדנה תתנהל בזום, מספר המשתתפים בה יוגבל על מנת לאפשר את ההכרות והחברות האינטימית בין המשתתפים הנדרשת לשיטת הלימוד בחברותא ואת ההתייחסות האישית לצרכים ולקשיים הייחודיים של כל משתתף.

 

לאחר סיומה של הסדנה בוגרי הסדנה יקושרו ל'קהילת את התבונה'- מסגרת דינמית משתפת שבה יתאפשר לכם להכיר גם חברים רבים אחרים שעברו את הסדנאות הקודמות ושממשיכים בהתנסות שלהם במסע 'עת התבונה', להתעשר מהתנסותם, להשתתף בשיח הקהילתי, ולקבל עדכונים על החידושים המתרחשים בנושא דינמי זה.

 

תהליך ההרשמה​

 

לא כל אחד נכנס לסדנה. חשוב לנו שבסדנה ישתתפו רק האנשים המתאימים שיש להם את היכולת והמוטיבציה לעשות את זה נכון.

 

לכן תהליך ההרשמה יכלול שיחה אישית מקדימה עם כל אחד מהנרשמים על מנת לברר את ההתאמה של הסדנה לצרכיו ואת התאמתו לקבוצת הלמידה.

 

מאחר ומספר המשתתפים מוגבל והקבלה היא על בסיס של הראשונים שנרשמו ונמצאו מתאימים, מומלץ שלא תמתינו.

 

הרשמו עוד היום ונתאם את שיחת ההיכרות האישית.

 

אז מהרו להירשם!!!