איך תוכלו לחזק את החוסן האישי שלכם בהתמודדות עם הקורונה ומה שמצפה לכם מעבר לה!

הקורונה אינה רק, ואף לא בעיקר, בעיה אפידמיולוגית או כלכלית. ההשפעות האישיותיות ארוכות הטווח שלה עלינו עשויות להיות חמורות אף יותר מאלו האפידמולוגיות והכלכליות וימשכו גם לאחר שאלה יחלפו.

את הווירוס COVID-19 המדע הרפואי ידע במוקדם או במאוחר לנצח, אך לא את ההשלכות ארוכות הטווח שלו על התפקוד האישי שלנו גם לאחר שאיימת מגפת הקורונה תיחלש.

היא, וכל מה שמתלווה לה, מאיימים לערער את היסודות הנפשיים והחוסן האישי שלנו.

החוסן האישי שלנו צריך להפוך לנושא הקריטי מספר 1 בהתמודדות שלנו מול הקורונה ומה שמצפה לנו מעבר לה ולמרות זאת, הנושא הזה היה עד כה מתחת לרדאר הידע והמודעות שלנו.

 

בסדנה תקדימית שתפתח ביום חמישי ה-5/11 בשעה 20:00. תוכלו ללמוד מה הוא חוסן האישי, ליצור הכרות עם 'החוסן האישי' שלכם ולקבל את הכלים שיאפשרו לכם להעצים אותו ולצאת ממשבר הקורונה מחוזקים אל האתגרים החדשים המצפים לכם מעבר לה.

הסדנה תתנהל בזום בשני מפגשים שכל אחד מהם ימשך כשעתיים עם מרווח של כשבוע בין מפגש למפגש שבו תוכלו להתנסות במה שלמדתם במפגש הראשון ובמפגש השני שייערך ביום חמישי ה-12/11, תוכלו להעלות שאלות שעלו בכם בתהליך ההתנסות האישית שלכם ותקבלו הבהרות והרחבות נוספות.

מחיר סדנה כזו, כאשר היא נערכת במפגש פנים אל פנים הוא 2,600 ₪, אך במפגשים וירטואלים הצלחנו להוריד את המחיר הכולל לשני המפגשים למחיר המצחיק של 70 ש"ח בלבד.

אז מהרו להירשם...

הירשמו כאן!!!